TICE – Turkish Integrity Center of Excellence

Etik ve Uyum Yöneticileri Platformu – Endüstri 4.0

03 Ekim 2017 tarihli, Etik ve Uyum Yöneticileri Platformu Hidiv Buluşması, Siemens İcra Kurulu ve Genel Müdür Yardımcılığı görevinden ayrılarak İonacademy’yi kuran Ali Rıza Ersoy’un “Endüstri 4.0” sunumuyla gerçekleşti. Değişen iş süreçlerini sanayi perspektifinden değerlendirdiğimiz bu toplantıda;

  • Endüstri’nin tarihi,
  • Doğu’nun tehdidi,
  • Batı’nın cevabı,
  • Endüstri 4.0 tarihi,
  • Hangi teknolojilerden bahsediliyor?
  • Ülkemizde ne oluyor? / Dünyada ne oluyor?
  • Diğer dalgalar neler?

başlıklarına değindik.

Katılımcılarımıza çok teşekkür ederiz!

Ali Rıza Ersoy
İonacademy, Kurucu

Siemens Türkiye’de, 32 yıl; Sağlık, İnsan Kaynakları, IT Çözümleri ve Servisleri, Kurumsal Teknolojiler, Tedarik Zinciri Yönetimi, Şehirler,  Endüstri ve Dijital Fabrikalar bölümleri Direktörlükleri ile “Siemens Business Solutions” şirketi Genel Müdürlüğü yaptı.

İcra Kurulu Üyeliği ve Genel Müdür Yardımcılığı görevinden ayrılarak
Ekim 2017’de İonacademy’yi kurdu.

Koçarlı / Aydın 1957 doğumlu, Tarsus Amerikan Koleji, İstanbul Teknik Üniversitesi Elektronik ve Haberleşme Fakültesi ile Viyana Teknik Üniversitesi Uygulamalı Elektronik bölümü mezunu. 5 yıl aynı bölümde eşzamanlı asistanlık yaptı.

Etik ve İtibar Derneği kurucu başkanı, Tıbbi Görüntüleme, Personel Yönetimi, Türkiye Bilişim, Bilişim Sanayicileri, Yazılım Sanayicileri, International Coach Federation USA, ICF Türkiye, Rotary, Propeller, AlumniTurk, Mutfak Dostları, Füturistler, Buğday, Slow Food, Batı Urla Köyleri derneklerinde; Alman-Türk Ticaret ve Sanayi Odası’nda, Sağlık ve Eğitim Vakfı ile Bilim Merkezleri Vakfı’nda üyelik veya yönetim kurulu üyeliği yaptı veya yapıyor.

Melek Yatırımcı, ICF Associate Certified Coach ve KOBİ/Startup Mentorluğu sertifikaları var.

Etkinlik Sunumu İçin Tıklayınız

Yeni haberler

Etik ve Uyum Yöneticileri Platformu – Endüstri 4.0