Gelişmekte Olan Bir Kariyer İmkanı: “Etik ve Uyum Yöneticiliği”

Türkiye’de ve Dünya’da yaygınlaşmakta olan yeni bir meslek kolu olarak “Etik ve Uyum Yöneticiliği”ni tartışacağımız bu INplatform buluşmasında sizleri de aramızda görmekten memnun olacağız!

Astellas Pharma Etik ve Uyum Direktörü, Altuğ Özgün ve Sandoz Türkiye Uyum Direktörü, Michael Kuckein moderatörlüğünde Uyum, Hukuk, Finans, Iç Denetim, Insan Kaynakları ve diğer departmanlardan uzmanların bir araya geleceği buluşmamızda, Türk İş Dünyasında Uyum Departmanlarının yerini ve gelişimini değerlendireceğiz.

Etik ve Uyum Yöneticilerinin kariyer imkanlarını da tartışmayı hedeflediğimiz bu buluşmada, Etik ve Uyum Yöneticilerinin raporlama yapılarını,  başarım ölçütlerini (KPI’ları), iletişim becerilerini, işe alım ve terfi değerlendirmeleri, “uyum”lu karar alabilme veya var olan durumu uyumlu hale getirebilme yetenekleri ile çatışma yönetimi konularını konuşacağız. Kariyer olarak Etik ve Uyum Yöneticiliğini seçmenin artılarını ve eksilerini çeşitli katılımcıların kişisel deneyimleri üzerinden interaktif olarak tartışacağız.

Konuşmacılar:Av. Altuğ Özgün – Etik ve Uyum Direktörü / Astellas Pharma

Michael Kuckein – Uyum Direktörü / Sandoz Türkiye

 

Hidiv Kasrı, Çubuklu 34805 Beykoz/İstanbul
Tarih: 28 Eylül 2017
Saat: 08:30 – 10:30
Program: Sunum ve Sabah kahvaltısı

Ücretsizdir
Katılım kontenjan ile sınırlıdır.

LCV:
info@teid.org.tr

Bahar Karacar